Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna FORUM - Slawistyka
Forum studentów Instytutu Filologii Słowiańskiej UJ

Control Process S.A pracownik biurowy z językiem czeskim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów
Autor Wiadomość
Control Process S.A

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 11:21, 08 Sie 2012    Temat postu: Control Process S.A pracownik biurowy z językiem czeskim

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia Firma stawia na jakość i profesjonalizm wykonywanych usług, czego potwierdzeniem są liczne nagrody, certyfikaty jak i referencje wystawione przez Klientów. W ślad za potrzebami rynku i rozwojem spółki powstawały nowe podmioty wchodzące w skład Grupy Control Process, która obecnie liczy kilkanaście spółek realizujących kompleksowo zadania w głównych sektorach przemysłu.

Grupa Kapitałowa Control Process S.A. do Oddziału w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy ze znajomością języka czeskiego
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Kontakt telefoniczny z Klientem,

Prezentacja oferty firmy,

Wyszukiwanie potencjalnych Klientów.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka czeskiego

Wykształcenie minimum średnie,

Komunikatywność.

Oferujemy:

Pracę w wysoko wykwalifikowanych zespołach,

Szansę rozwoju zawodowego i awansu,

Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji CV na adres [link widoczny dla zalogowanych] z dopiskiem w temacie wiadomości "pracownik biurowy ze znajomością języka czeskiego". Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.z 2002r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami)”.

Ostatnio zmieniony przez Control Process S.A dnia Śro 11:23, 08 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)