Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna FORUM - Slawistyka
Forum studentów Instytutu Filologii Słowiańskiej UJ

KRAKÓW. Specjalista ds. rozwoju rynku słowackiego i obsługi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów
Autor Wiadomość
Krakvet/Zoofast

Dołączył: 05 Gru 2014
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 9:49, 05 Gru 2014    Temat postu: KRAKÓW. Specjalista ds. rozwoju rynku słowackiego i obsługi

Firma Krakvet Marek Batko sp.k. - lider wśród internetowych sklepów zoologicznych.

Nr 1 w Polsce!

Działamy już w 15 krajach Unii Europejskiej - przygotowujemy projekty, dzięki którym niebawem będziemy obecni na kolejnych europejskich rynkach.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Specjalista ds. rozwoju rynku słowackiego i obsługi Klienta.

Opis stanowiska

Rozwój działu sprzedaży na rynku słowackim
Obsługa i bezpośredni kontakt z klientami słowackojęzycznymi
Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z kontrahentami
Kontakt z firmami kurierskimi

Wymagania

Doświadczenie w obsłudze klienta
Biegła znajomość języka słowackiego w mowie i w piśmie
Wykształcenie kierunkowe (mile widziane kierunki filologiczne oraz ekonomiczne)
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność
Mile widziana biegła znajomość dodatkowego języka

Oferujemy

Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
Elastyczne godziny pracy
Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)