Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna FORUM - Slawistyka
Forum studentów Instytutu Filologii Słowiańskiej UJ

Poszukujemy Sp ds Marketingu z j czeskim, słowackim i węgier

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów
Autor Wiadomość
kasprzak.magda@gmail.com

Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 12:09, 12 Kwi 2010    Temat postu: Poszukujemy Sp ds Marketingu z j czeskim, słowackim i węgier

Naszym Klientem jest firma polska zajmująca się produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych. Funkcjonuje na rynku polskim oraz na rynku większości krajów Unii Europejskiej. Firma zatrudnia obecnie ok. 550 pracowników. W celu rozwijania działań marketingowych na terenie krajów Europy CEE poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu
(miejsce pracy: woj. małopolski)
nr ref 20/10

Oczekiwania wobec kandydatów:
• wyższe (ekonomiczne lub marketingowe będzie dodatkowym atutem)
• minimum 3 lata doświadczenia w pracy w dziale marketingu
• minimum 3 lata praktyki w organizacji i realizacji działań reklamowych
i promocyjnych
• wiedza z zakresu komunikacji marketingowej
• biegła znajomość języka czeskiego
• bardzo dobra znajomość języka słowackiego będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka węgierskiego
• umiejętność współpracy z Partnerami Handlowymi oraz współpracownikami
• umiejętność nawiązywania kontaktów z dostawcami usług
• doświadczenie w organizacji targów, zjazdów oraz wdrażania strategii marketingowej
• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
• umiejętność przeprowadzania prezentacji
• kreatywność
• zdolność analitycznego myślenia
• znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
• współuczestnictwo w budowaniu strategii marketingowych na rynku słowackim, czeskim oraz węgierskim
• wdrażanie strategii marketingowej na w/w rynkach
• współpraca z szefami rynków w badaniach rynku i konsumenta
• umiejętność opracowania wyników badań
• monitorowanie firm konkurencyjnych w zakresie nowości produktowych, przekazów reklamowych i marketingowych
• kreowanie przekazu reklamowego i promocyjnego
• projektowanie działań ATL i BTL
• współpraca oraz kontakty z mediami na podległych rynkach
• merytoryczny nadzór nad materiałami poligraficznymi
• nadzór nad stronami WWW na podległych rynkach
• organizacja imprez wystawienniczych
• obsługa reklamowa i marketingowa Partnerów Handlowych na podległych rynkach

Firma oferuje:
• wynagrodzenie minimum 4 000 PLN brutto + premie kwartalne ok. 20-30%, ubezpieczenie + prywatna opieka medyczna
• okres próbny, a następnie umowa na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres
[link widoczny dla zalogowanych]

Prosimy o podanie numeru referencyjnego oferty.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)