Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna FORUM - Slawistyka
Forum studentów Instytutu Filologii Słowiańskiej UJ

Praca w działe eksportu- czeski/słowacki [śląskie]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów
Autor Wiadomość
MMflex

Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pią 16:09, 04 Gru 2015    Temat postu: Praca w działe eksportu- czeski/słowacki [śląskie]

Od 1991 roku oferujemy torby reklamowe z indywidualnym nadrukiem. Nasze usługi mają charakter kompleksowy - od projektu po dostawę - i skierowane są do różnorodnych branż. Mamy za sobą ponad 20 tys. realizacji dla kontrahentów krajowych i zagranicznych m.in. z Czech, Słowacji, Austrii, Szwecji, Niemiec.

W codziennej pracy kierujemy się rzetelnością, uczciwością i konsekwencją, stale ulepszając to co wypracowaliśmy przez blisko 25 lat naszej działalności. Z dumą możemy mówić, że jesteśmy numerem 1 w Polsce.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:
Specjalista ds. sprzedaży w dziale eksportu, rynek czeski/słowacki

Zakres Obowiązków:
1. Pozyskiwanie nowych kontrahentów do współpracy
2. Rozwijanie współpracy z obecnymi odbiorcami
3. Wizyty handlowe u klientów z terenu Słowacji lub/i Republiki Czeskiej

Wymagania:
1. Biegła znajomość języka słowackiego lub/i czeskiego
2. Wysoka kultura osobista i komunikatywność
3. Doświadczenie handlowe mile widziane
4. Prawo jazdy kat „b”

Oferujemy:
1. Szkolenia oraz wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników
2. Niezbędne narzędzia
3. Umowę o pracę ze stałą pensją + premię zależną od wyników
4. Pracę w przyjaznym otoczeniu

UWAGA: Dla osób mieszkających na Słowacji, Republice Czeskiej lub terenie Polski w obszarach przygranicznych możliwość pracy na zasadzie Home Office. Osoba taka jest również zatrudniona na umowę o pracę, otrzymuje niezbędne narzędzia i wsparcie, dla swojej wygody pracuje w domu lub wynajętym przez nas biurze na terenie miejsca zamieszkania.

Więcej o nas oraz o rekrutacji na stronie www, oraz w zakładce praca.

Aplikację proszę wysłać na adres
krzysztof.kufel(at)mmflex.pl, w temacie wpisując SdS Export

gdzie (at) = @

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)