Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna FORUM - Slawistyka
Forum studentów Instytutu Filologii Słowiańskiej UJ

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. czeskim lub słowackim

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów
Autor Wiadomość
WSProfessionals

Dołączył: 07 Lip 2016
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Czw 12:35, 07 Lip 2016    Temat postu: Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. czeskim lub słowackim

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Naszym Klientem jest jedno z europejskich centrów outsourcingu usług. Firma świadczy usługi w oparciu o nowoczesne technologie informatyczne burząc schemat nudnych rozmów z klientami.
Obecnie w ramach rozwoju poszukujemy osób, które nie tylko władają językiem czeskim lub słowackim, ale także chcą rozpocząć swoje życie zawodowe oraz lubią pomagać innym w rozwiązywaniu problemów.

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim lub słowackim
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Posprzedażowa obsługa zamówień e-commerce (telefoniczna i mailowa) – monitorowanie przesyłek, informowanie Klientów o statusie zamówienia
• Dosprzedaż produktów dotychczasowym Klientom firmy (brak cold call’i!)
• Szerzenie pozytywnej opinii o produkcie

Oczekiwania:
• Biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego (poziom C1) - to podstawa Smile
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
• Orientacja na Klienta
• Dobra znajomość obsługi komputera

Wybranym Kandydatom oferujemy:
• Pracę w młodej firmie, mocno zorientowanej na pracowników – to oni tworzą środowisko pracy!
• Świeże soki i owoce w socjalu Smile
• Przyjazną atmosferę pracy w zespole konsultantów - KPI’e to nie wszystko Smile
• Innowacyjny system wspierania kontaktów z klientem
• Prowizja od osiąganych wyników (wynagrodzenie dwuskładnikowe) – nawet 3000-5000 zł netto miesięcznie!

Aplikuj już dziś! Wyślij swoje CV na adres: [link widoczny dla zalogowanych]

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM - Slawistyka Strona Główna -> Praca dla slawistów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)